Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі миттєва розстрочка, оплата частинами
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Увага! Компанія Castrol послабила захист своїх масел від підробок

Якщо Ви - прихильник масел Castrol, ця інформація буде корисною, адже вона стосується захисту від підробок відомого бренду. Часто виробники додають в продукцію спеціальні барвники. Вони зафарбовують продукцію в незвичайний колір. Такий прийом - непогана захист від фальсифікату, адже підробити колір не так то просто.

Компанія Castrol для кількох преміальних серій своїх масел, Edge Professional Magnatec Professional успішно використовувала кольорову захист. Особливо ефективним виявилося флуоресцентне світіння масла в ультрафіолетових променях. Однак з осені 2015 року виробник має вирішив відмовитися від додавання колірного реагенту, пояснивши це оптимізацією виробничих процесів на своїх європейських заводах.

Офіційне представництво Castrol в Україні запевнило, що цей захід жодним чином не вплинуло на характеристики моторних масел серій Edge Professional і Magnatec Professional. Для перевірки були проведені спеціальні випробування, які підтвердили, що відсутність колірного реагенту не змінило властивостей масел. Крім того, масла з додаванням колірного реагенту і без нього можуть змішуватися між собою.

Для захисту від підробок компанія-виробник зберігає ряд інших заходів. Це:

* захисна фольга на горловині упаковки;

* тривимірна голограма на зворотному боці каністри;

* лазерне гравіювання логотипу Castrol на кришці і захисному кільці.

Варто визнати, що при сучасному розвитку індустрії підробок на українському ринку такі заходи є недостатніми. Всі їх легко повторити фальсифікаторам, які давно вже працюють на промисловому обладнанні.

Тому при покупці моторних масел Castrol Edge Professional і Castrol Magnatec Professional варто враховувати відсутність колірної захисту. Щоб захистити себе від покупки підробки при істотному ослабленні захисту з боку виробника слід пильніше вибирати продавців, вимагати у них сертифікати, а також ретельно відслідковувати інформацію про те, як розпізнати підробку. На сайті Adoil Exert oil ми регулярно публікуємо статті з фото і детальним описом підробок.

Бажаємо Вам тільки вдалих покупок. Будьте уважні і не потрапляйте на виверти шахраїв.

 

Щоб додати відгук, Вам необхідно авторизуватись на сайті

Коментарів поки немає...