Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі <p>миттєва розстрочка, оплата частинами</p>
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Про компанію

Adoil Expert Oil: все, що потрібно Вашому транспорту

Говорячи про нашу компанію, ми вирішили піти від історій про дати та події, від опису структури підприємства і переконливих доводів власної надійності. Адже тих, хто ще тільки збирається з нами співпрацювати, цікавить не це. Єдине, що насправді дуже важливо в бізнесі, - це ставлення до людей, які з вами працюють.

Стався до людей так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе »- ці слова стали девізом нашої компанії, негласним правилом, на основі якого ми будуємо свою роботу з покупцями, партнерами, постачальниками. Ми вважаємо, що досягли успіху завдяки цьому простому принципу, який став для нас золотим правилом етики бізнесу.

Для кого ми працюємо?

Для кого ми працюємо? Наші клієнти - це прості автомобілісти і великі мережі автомагазинів, СТО і дрібні підприємці, реалізують автопродукцію на базарах. Одна половина наших покупців - професіонали авторинку, для яких світ автотоварів - основний бізнес. Друга половина - люди найрізноманітніших професій. Для них автомобіль - це всього лише засіб пересування або важлива для іміджу дорога річ. Ми не ділимо клієнтів на категорії, цінуємо і поважаємо кожного, незалежно від величини партії закупленого у нас товару.

Що Ви можете у нас купити?

* Автомастила провідних виробників світу.

* Фільтри (масляні, паливні, повітряні, салонні).

* Авто і мотохімію.

* Акумулятори.

* Шини.

* Комплекти ГБО 4 покоління.

* Захист для двигуна.

* Автоаксесуари.

Ми торгуємо тільки оригінальною продукцією. За багатьма брендам наша компанія є сертифікованим дилером. Тому з нами Ви на 100% будете застраховані від підробок.

У нашому магазині можна вибрати по електронному каталогу і за кодом VIN будь-які запчастини оригінального або ліцензованого виробництва. Багато запчастини є на складі в Києві. Якщо деталі для Вашого авто не виявилося, Ви можете замовити її.

На нашому сайті Ви зможете знайти автоелектрика, установника газового обладнання, СТО, центр по ремонту дисків. Ми сміливо можемо рекомендувати фахівців цих компаній, тому що свої автомобілі обслуговуємо саме у них.

Продаємо те, що Вам необхідно.

Якщо професіонали ринку, оптовики, точно знають, які товари їм треба, то до звичайних автомобілістам необхідний зовсім інший підхід, який ми декларуємо так: продавай не те, що тобі потрібно збути, а то, що клієнту дійсно потрібно, що принесе йому реальну користь , забезпечить видимий результат. Тільки таким чином ти зможеш завоювати його довіру і зробити своїм постійним покупцем. Щоб реалізувати такий підхід, необхідно виконати дві умови: забезпечити максимальний асортимент в магазині і найняти на роботу технічно грамотний персонал. Наш персонал - справжні експерти ринку автотоварів, якими і пишаємося, а за асортиментом компанія Adoil може сміливо конкурувати навіть з гіпермаркетом автозапчастин. Звертайтеся в інтернет-магазин запчастин і автомастил ad-oil.com.ua в Києві і переконайтеся в цьому самі.