Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі миттєва розстрочка, оплата частинами
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Скоро ... у всіх автомашинах в Україні ...

Шановні покупці. Багато з вас знають, що магазин Adoil expert oil не скупиться на знижки, бонуси і подарунки. Сьогодні наш подарунок - одна оригінальна річ. Ми впевнені, що вона повинна бути в кожному автомобілі, який їздить по дорогах України. Тому всі наші друзі, а наших покупців ми вважаємо своїми друзями, будуть отримувати її безкоштовно в кожному замовленні. Що це за подарунок? Читайте далі, дізнаєтеся.

Ми вирішили подарувати Вам автомобільний ароматизатор. А знаєте, як між собою бувалі автомобілісти називають ароматизатор, який кріпиться на дзеркало заднього виду в салоні? Вони звуть його «вонючкой». Да уж, слово не з найприємніших ... І ми вирішили, що саме йому ідеально відповідає портрет правителя сусідньої держави. Тому на нашій фірмовій «вонючки» ми розмістили портрет того, хто, на нашу думку, вже кілька років поспіль впевнено посідає перше місце в ряду вонючек усього світу.

Наш подарунок - яскрава демонстрація ставлення до керівника сусідньої країни. Позиція неполіткоректна, недипломатична, але чесна і відкрита. Ми не вважаємо, що той, хто без оголошення війни ввів війська на територію сусідньої держави, заслуговує на повагу. Ми - не забиті Кисельовську зомбуванням пенсіонери, для яких телевізор з сюжетами про розіпнутих хлопчиків - центр всесвіту і джерело вічної істини. І коли по нас і нашим друзям на Донбасі стріляють, ми здатні розібратися в гільзах і осколках, а також побачити і розрахувати, звідки летять снаряди, і чиї міни зрешетили наші поля. Тому, коли нам паскудять на голову, ми не говоримо, що дощ іде, ми називаємо речі своїми іменами і стверджуємо, що Путін, розстрілювали Донбас, - це "вонючка", яка заслуговує презирства.

Ми завжди цікавимося, чим живуть наші клієнти, про що вони думають, як ставляться до ситуації в своїй країні. Часто, спілкуючись з тими, хто прикріпив до своїх машин українську символіку, ми чуємо, як багато роблять такі люди для того, щоб вигнати з нашої землі російсько-терористичну нечисть.

Однак є й інші. Нещодавно, отримавши в подарунок вонючку Путіна, один наш покупець сказав, що він - прихильник політики російського президента, тому, боїться, що через нашу безкомпромісну позицію не зможе надалі бути нашим покупцем.

У зв'язку з цим ми вирішили, що буде правильним звернутися до всіх нашим клієнтам. На догоду покупцям ми можемо змінити ціни, обсяг партії товару, умови оплати і доставки продукції, якщо це буде нам вигідно. Але наша думка щодо президента Путіна не змінюється ні в догоду клієнтам, ні за бажанням влади. Тому, якщо Ви підтримуєте політику Путіна, ми не будемо шкодувати про те, що Ви виключіть себе зі списку наших покупців.

Звертаємося також до тих «переселенцям» із зони АТО, які в 2014 махали триколорами в Луганську і Донецьку, ходили на проплачені мітинги і кричали: «Путін, прийди». А тепер, коли Путін прийшов на Донбас в особі сусіда-наркомана Васі, російської офіцерні і бригад кадировцев з автоматами напереваги, ці «герої російської весни», сховалися, як боягузливі зайці, під Києвом і, постійно пьянствуя, розмірковують: коли ж закінчиться війна , і кріп відбудують їх зруйновані будинки? Так ось, «дорогі» ви наші «потерпілі», бажаєте далі прославляти Путіна, збирайте валізи і їдьте в Росію. До речі, Путін радий буде поселити вас з сім'ями на Колимі. Воркута, Магадан і околиці теж з нетерпінням чекають вас. Там дуже потрібні такі, чиї думки витають не далі налитого склянки. Тут таким - не місце.

До речі, ми раді, що дуже багато покупців оцінили наш подарунок. І вже сьогодні все частіше на дорозі можна зустріти машину, в якій висить вонючка-Путін. Чи підтримуєте? Приєднуйтесь!

 

Щоб додати відгук, Вам необхідно авторизуватись на сайті

Коментарів поки немає...