Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі миттєва розстрочка, оплата частинами
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Роль відомих брендів автомастил в розвитку сучасного автоспорту

Автозмагання в різних країнах дуже часто підконтрольні національним федераціям по автоспорту, різним асоціаціям, що входять до складу FIА. Автомобільний спорт є не тільки складним видом змагань, а й вимагає ретельної уваги, по відношенню до автомобіля. Цей вид спорту дуже важливий у виробництві і тестуванні сучасних технологій під час складання автомобілів і їх деталей. Світові бренди з машинобудування і виробництва автомобільних запчастин воліють створювати власні команди або ж фінансують самостійні збірні. Також виробники автомобільних моторних масел, в деякому випадку вносять свою «лепту» в розвиток сучасного автоспорту, завдяки наданню власної продукції.

Розглянемо найпопулярніші компанії-виробники олійних коштів для автомобільної техніки, які стали спонсорами відомих авто змагань і стали відомі в усьому світі.

Французька компанія Total

Дана організація вважається найвідомішою і затребуваною торговою маркою в європейських країнах, а на сьогоднішній день і в Америці. Головним достоїнством компанії є виробництво автомобільних масел високої якості, в вираженою екологічністю і економічність в споживанні пального.

Тотал - головний спонсор гоночної серії МАА, а з 2009 р фінансує гоночну команду Ред Бул і є офіційним спонсором Сітроен для кожного змагання з ралі починаючи з 1990 року і до сьогодні.

Олія цієї торгової марки активно застосовуються в автомобільних змаганнях, що говорить про чудовий якісних характеристиках продукції.

Про американському концерні Mobil

Являє собою найбільшу і досвідчену компанію з видобутку і переробці нафти, а також з виробництва автомобільних мастильних матеріалів вищої якості.

Масла Mobil 1 тривалий час застосовувалися в автомобільних змаганнях. Торгова марка вважається офіційним організатором McLaren / Honda в змаганнях Формули 1.

Зовсім недавно компанія доклала чимало зусиль, щоб створити унікальні масла для підтримки функціональних властивостей моторів з турбонадувом і це привернуло чимало уваги.

Про бренд ELF

Масляна продукція торгової марки Elf ​​випускаються для всіх марок авто і характеризується відповідними властивостями. Даний бренд належить до головних компаньйонам більшості команд Формули 1, завдяки високим якісним характеристикам своєї продукції.

Початком співпраці Elf зі збірними Формули1 вважається 1968 рік. У той час, за допомогою Ельф команда Рено виграла вісімнадцять нагород світового чемпіонату Формули-1.

Уже з 2001 року компанія Ельф стає частиною найбільшої корпорації Total.

Компанія Agip (ENI)

Являє собою дослідну і досить відому італійську компанію, яка завоювала світове визнання завдяки виробництву якісної мастильної продукції для різних марок авто. Масла і мастила даного бренду рекомендують відомі виробники легкових і вантажних автомобілів, а також індустріальної техніки. Вся продукція Agip виготовляється на власних заводах в Європі, із застосуванням найновіших технологій, що дозволило вже досить довгий час співпрацювати з лідируючі командами в авто змаганнях Формули-1. Більше 30 років логотип даної команди присутній на автомобільних гонках європейського рівня.

Торгова марка Liqui Moly

є дуже відомим брендом в спортивних змаганнях, а саме це: «Формула1», «Формула3», серії Індікар, різні світові чемпіонати з ралі. Дану торговельну марку знають, як відповідального постачальника синтетичних масел для гоночних авто. Більш того Liqui Moly є спонсором кільцевих мотосоревнований.

Мотюль (Motul)

Являє собою французьку компанію, яка займається створенням і реалізацією масел преміум класу для автомобілів, мотоциклів і промислових механізмів. За роки свого існування (близько 160 років) корпорація випустила величезну кількість високоякісної мастильної продукції, використовуючи при цьому нові технології і потужне обладнання.

До 1971 року автогонщиками, які використовували масла Мотюль, було виграно понад 300 гонок і з цієї причини створену нову серії масел даного бренду було названо «300V».

Починаючи з 2000-х років в арсеналі масел еліт-класу бренду Motul з'являється серія «Motul Factory Line». У цій лінійці присутні, як моторні масла, так і трансмісійні, антифризи, мастила для гальмівних систем, масла для обробки ланцюгів і вилок на мототехніки. Завдяки ретельному тестуванню, вся продукція отримала допуски до професійних гонок. На сьогоднішній день, гонщики і команди з ралі застосовують лінійку масел «Motul Factory Line», щоб отримати кращі результати в змаганнях.

Про компанію Репсол (Repsol)

є великомасштабної корпорацією по видобутку і переробці нафти і газу в Латинській Америці та Іспанії. Також вона вважається однією з найбільших в світі самостійних енергетичних організацій.

Вироблена мастильна продукція даного бренду не тільки проходить ретельне лабораторне тестування, а й застосовується на практиці, тобто:

Спонсор найвідомішою команди Honda Repsol- MotoGP;

Участь в ралі Дакар: склад Repsol Mitsubishi Ralli, MAN (вантажівки) і команда Repsol KTM;

Участь в світовому чемпіонаті по Турінг - Seat Repsol.

Важкі умови (висока температура, швидкість до 300 км / ч) - це не тільки катування для водія-гонщика, але і випробування для двигуна авто, для якого головним «компонентом» є якісне моторне масло.

Всі вищевказані торговельні марки досить довгий час працювали над створенням унікальної і високопродуктивної мастильної продукції для двигунів автомобілів і результатом їх роботи стала участь в найвідоміших світових авто змаганнях, а також досягнення високих результатів.

 

Щоб додати відгук, Вам необхідно авторизуватись на сайті

Коментарів поки немає...