Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі миттєва розстрочка, оплата частинами
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Реставрація стартера

(095) 377-44-40, (073) 377-44-40 вартість робіт від 200 гривень

В автомобільному механізмі присутня одна головна деталь, яка має назву стартер. Саме цей елемент забезпечує прокручування колінчатого валу ДВЗ. Для цього він використовує електрику акумуляторної батареї авто. Іншими словами, ця запчастина перетворює електричну енергію в енергію обертання. Якщо елемент виходить з ладу, виникають проблеми із запуском двигуна. Таким чином, допоможе заміна чи реставрація стартера (самопуск, СМ).

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що самопуск несправний

Достатньо ознайомитися з декількома проблемами СМ, які впливають на ефективність функціонування автотранспортного засобу:

СМ сильну шумить та видає скрегіт під час своєї роботи. Причинами цього можуть бути: зубці шатуна стерлися або деформувалися; треба перевірити стан кріплення та болтів, а також можуть зноситися втулки підшипників;

Самопуск продовжує своє обертання, навіть після відключення двигуна. Це говорить про проблеми із реле, відбувається відмова зворотніх пружин. Проблема у замку запалення;

Мотор запускається не відразу. Як правило це виникає, якщо присутнє повільне обертання колінвалу, що значно збільшує час, необхідний на ввімкнення двигуна. Винуватцями стають згорілі контакти на реле або між пластинами колектора. Можливо причина у цільності обмотки вищевказаного елемента чи якоря;

СМ не запускає двигун. Повертаючи ключа в запаленні нічого не відбувається. Це говорить про несправність в замкненні обмотки реле або якір заклинило.

Більш того, причинами, які вказують на відмову самопуска можуть бути: розряджена акумуляторна батарея та окислення клем на цьому пристрої.

Про реставрацію

Не всі автовласники можуть собі дозволити купувати нову запчастину на авто, якщо вона вийшла з ладу, хоча пропрацювала не довго. Сьогодні, завдяки сучасним технологіям вдається відновити велику кількість автомобільних запчастин, які не несуть небезпеки екології та відрізняються економністю. Саме якісно реставрована деталь автомобільного механізму дозволить зекономити на придбанні нової запчастини від 30 до 80 відсотків. Все залежить від складності (технічної) деталі, витраченого часу на її реставрацію, а також від марки виробника, країни походження і якості матеріалів.

Найчастіше відновленню підлягають наступні категорії дорогих автозапчастин:

Двигуни та їх деталі;

Трансмісійна система (АКПП та МКПП);

Електричні прилади: стартери та генератори;

Елементи механізма керування;

Тормозна система

Процес реставрування (ремонту)

Більшість вказаних несправностей не вдається вирішити без демонтажу СМ, що являється непростим рішенням. Перша проблема, яка може спіткати автовласника – це розміщення деталі. У багатьох машинах, будь-яких марок, наприклад, Опель, Мазда чи Форд, самопуск розміщений під двигуном зі сторони водія. Щоб уточнити його положення, треба спочатку відкрити капот, повернути ключ запалювання та послухати звідки йде звук;

Зняття СМ відбувається під автомобілем, за допомогою оглядової ями або завдяки міцному підіймачу. Під рукою повинні бути класичний набір гайкових ключів. Найкраще, коли серед інструментів будуть і торцеві ключі з карданами;

Перевірка знятої деталі через джерело електрики (заряджений акумулятор), щоб зрозуміти де сталося пошкодження. Якщо приєднати дріт «плюс» до контакту реле, на справному стартері бендикс буде рухатися. У випадку, коли цього не відбувається, тоді треба розібрати та замінити реле;

Очищення самопуска від забруднень;

Установка СМ проходить в оберненому порядку до демонтажу.

Заміна чи реставрація стартера?

Під час неправильної експлуатації нового самопуска відбувається природнє зношування деталей: щіток, втулок, підшипників, а також бендикса та контактів. У таких випадках, без відновлення елементі не обійтися. Частіше всього достатньо почистити та замінити зношені елементи. Вартість таких послуг буде однозначно нижче, ніж придбання нової запчастини та її встановлення. При невірній експлуатації само пускової запчастини, автовласник не припиняв користуватися транспортним засобом, навіть при заїданні та сторонніх шумах, тоді відремонтувати самопуск вже не вдасться. В цьому випадку потрібна тільки заміна запчастини на нову.

Де можливо замовити послугу реставрації стартера?

Інтернет-сервіс «Adoil Expert Oil» вже багато років успішно займається реалізацією високоякісних автомобільних товарів від найвідоміших виробників. В нашому каталозі ви можете вибрати: моторні оливи та різні сервісні розчини; авто хімію; захисні корпуси для двигунів; акумулятори; велике різноманіття запчастин та покришки (літо, зима та універсальні) за приємними цінами.

Більш того, завдяки нашому сервісу, ви можете замовити якісну реставрацію само пускового механізму чи будь-якої деталі мотора, тормозної системи та інших систем. Досвідчені спеціалісти з радістю перевірять та встановлять відремонтовані елементи у ваш автомобіль недорого та швидко.

Якщо ви хочете оформити замовлення дистанційно, тоді ми пропонуємо зателефонувати нам на вказані номери телефонів і менеджери нададуть всю інформацію.

Станції технічного обслуговування, в яких наші спеціалісти працюють знаходяться в межах міста Києва та поза ним (Софіївська Борщагівка, Південна Борщагівка та Михайлівська Борщагівка).

 

Щоб додати відгук, Вам необхідно авторизуватись на сайті

Коментарів поки немає...