Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі миттєва розстрочка, оплата частинами
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Реставрація генераторів

(095)377-44-40, (073)377-44-40 вартість робіт від 250 гривень

Генеруючий прилад в автомобілі необхідний для заряду акумулятора батареї під час роботи двигуна. Акумулятор втрачає заряд у випадку, коли електрика використовується на функціонування фар та інших механізмів, що залежні від електричної енергії автомобіля. У випадку, коли заряду замало, акумулятор не може належно забезпечити енергією автомобіль. В цьому випадку, неполадки в генераторі можуть призвести до серйозних проблем з роботою авто. Тому необхідно відремонтувати (реставрувати) генератор або замінити його, враховуючи складність поломки.

Як зрозуміти, що «перетворювач» несправний?

Існують наступні прояви, які говорять про поломку в автогенераторі:

В акумуляторі малий заряд, що не відновлюється під час роботи транспортного засобу;

Фари стали світити слабкіше;

Лампа на панелі приладів авто світиться, сигналізуючи про несправність.

Які бувають види поломок генератора?

По-перше, може вийти з ладу електронний блок реле. У такому випадку, перетворювач виробляє дуже велику напругу, що призводить до випаровування електроліту, який міститься в акумуляторі. Це призводить до несправності батареї.

Нефункціонування приводного ременя. Причина в перенагріванні або розшаруванні деталі. Коли проблема не буде вчасно виявлена, частинки ременя призведуть до порушення роботи фаз газового розподілення та до ще серйозніших проблем.

Зношування підшипників. Ці деталі характеризуються малим робочим ресурсом, по причині функціонування при великих навантаженнях та температурних перепадах. Збільшити швидкість зношування може витікання оливи.

Зношування і руйнування муфти. Даний елемент теж має невеликий робочий ресурс, котрий може зменшитися через великі навантаження на деталь.

Замкнула обмотка статора. Про таку несправність може сказати гучний електричний шум. Вирішити проблему не завжди вдається за рахунок ремонту.

Які особливості ремонту генератора авто?

Відмічають наступні етапи відновлення (реставрації) перетворювача:

Діагностика. Проводиться на відповідному стенді, що допомагає зробити оцінку функціональності транспортного засобу в цілому;

Розбір, очистка та огляд на дефекти. При відсутності явних несправностей, пошук ведеться через напрямі причини, наприклад, поломки в проводці;

Реставрація генератора. Включає в себе заміну щіток та ременя, а також муфти, а ще проводиться заміна підшипників;

Складання перетворювача. Після збору цієї деталі авто необхідно провести перевірку на стенді, що показує результат проведеної роботи.

Відновити чи замінити?

Все залежить від типу несправності та можливості проведення ремонту. Існують декілька випадків, коли можливо реставрувати генератор:

Зношування шківа або його ушкодження;

Знос колектора та щіток для знімання струму;

Поломка підшипників;

Замкнули витки обмотки статора;

Несправність в діодному мосту.

Найчастіше реставрації підлягає автомобільний двигун та його запчастини, наприклад, поршньова система, циліндри, генератори та ін. Не кожен автовласник може дозволити собі придбати нову деталь на машину. Також купувати дешевий аналог – це марно витрачені гроші.

Реставрація автомобільних запчастин необхідна в таких випадках:

Економія коштів. Відновлена деталь має меншу ціну за нову;

Збереження навколишнього середовища.

Ремонтні роботи виконуються при великих потужностях. Неробочі запчастини, наприклад, генератор, повністю розбирається, миється та очищується. Якщо немає серйозних пошкоджень, його встановлюють на місце.

Відреставровані деталі можна спокійно встановлювати на своє авто. Зазвичай експлуатаційний ресурс відновленного перетворювача становить близько 80 відсотків від оригінальної запчастини, тому автовласники, які встановлюють відреставровані генератори чи будь-які інші деталі, можуть бути впевненні, що робочий строк автомобіля суттєво збільшиться.

Чому треба замовити реставрацію автомобільного генератора саме у нас?

Якщо ви шукаєте надійний та недорогий сервіс, який надає послуги по ремонту та реставрації автомобільних запчастин, пропонуємо завітати до нас на ad-oil.com.ua. Завдяки кваліфікованим спеціалістами, сучасному обладнанню та доступним цінам, ми зробимо роботу швидко та якісно.

Наш інтернет-сервіс також реалізує велику кількість автотоварів, наприклад, масла та змазки, акумулятори, запчастини на двигун та інші системи, великий вибір шин на будь-який сезон та багато інших товарів.

Ви можете замовити реставрацію генератора чи іншої деталі автомобільного двигуна на нашому сайті, достатньо зателефонувати на вказані номери телефонів та поспілкуватися з нашими менеджерами.

Наші клієнти можуть відвідати наші станції технічного обслуговування, які знаходяться на Михайлівській, Південній та на Софіївській Борщаговці та побачити процес відновлення автомобільних деталей на власні очі.

 

Щоб додати відгук, Вам необхідно авторизуватись на сайті

Коментарів поки немає...