Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі миттєва розстрочка, оплата частинами
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Fuchs-поглинач

Криза - не всесвітній потоп, він общим не буває. Поки одні скорочують виробництво і намагаються на всьому економити, інші розширюються і вважають мільйони від надприбутки. Хто вони, акули сучасного гарячого масляного бізнесу і чим цікаві нам, простим автомобілістам? Пропонуємо дізнатися побільше про перший гіганті. Отже, знайомтеся, Fuchs-поглине ялина.

2015 рік для німецької компанії Fuchs став не просто черговим успішним періодом, а теперішнім часом поглинання. Всього лише за 12 місяців вона змогла приєднати до своїх активів підприємства двох великих гравців європейського ринку.

Навесні 2015 Fuchs купила найстарішу німецьку компанію Deutsche Pentosin -Werke GmbH, засновану ще в 1927 році. Можливо, назва відома далеко не всім, зате кожен власник автомобіля чув і бачив у продажу трансмісійні масла Pentosin. Це якісна рідини для роботизованих коробок передач і гідропідсилювача керма. Фахівці з обслуговування промислового обладнання також добре знайомі з маслами Pentosin. Їх першокласне німецька якість завжди виправдовує себе. У 2014 році обсяг продажів Deutsche Pentosin -Werke GmbH обчислювався 135 млн. Євро.

Для Fuchs нове придбання - це два заводи в Німеччині, розташовані в містах Дормаген і Ведель, дослідний центр, представництво в Сан-Паулу (Бразилія), високотехнологічні розробки і бренд, якому довіряють в Німеччині та світі. Примітно, що маючи такі обороти і ім'я на світовому ринку, в Pentosin-Werke GmbH працює всього лише 190 осіб. Купивши Pentosin, Fuchs розширив свою пропозицію для виробників автомобілів і обладнання в лінійці масел першої заливки.

Літо 2015 для Fuchs видалося спекотним, але бізнес-жнива була успішною, тому як вже в серпні компанія заявила про покупку 100% акцій найбільшої скандинавської компанії Statoil Fuel & Retail Lubricants AB (SFR Lubricants). SFR має 12 терміналів і 38 нафтобаз у Європі, 2300 АЗС в Скандинавії, країнах Балтики, Польщі та Росії, поставляє промислове, суднове і авіаційне паливо, виробляє і реалізує 750 видів мастильних продуктів. Її величезний штат обчислюється 18,500 службовцями.

Заявка про придбання найбільшого оператора нафтопродуктів Скандинавії було настільки значущою подією, що треба було дозвіл антимонопольних органів. Однак, через 2 місяці рішення було прийнято на користь Fuchs.

Таким чином FUCHS PETROLUB зміцнює свої позиції на ринках Скандинавії, Польщі, Балтії та Росії.

А починалося все в 1931 році в місті м Мангейм, в Німеччині, коли підприємець Рудольф Фукс організував тут продажу моторних масел з США. У 1936 році почалося виробництво на власному заводі і було відкрито представництво в Мюнхені. Після закінчення війни компанія стала стрімко розвиватися, розвиваючи дослідницький напрямок. У 2006 році на 75-річний ювілей компанії її оборот перевищив 1 млрд €. У 2008 році компанія вкладає 70000000 € в дослідження і розвиток бізнесу на ринках Бразилії, Китаю, Індії. В наслідок в Китаї був побудований новий завод в провінції Шанхай.

Сьогодні FUCHS PETROLUB SE в десятці світових лідерів виробників мастильних матеріалів. У компанії 44 заводу по всьому світу, 60 представництв і власна дослідницька база. Головний офіс компанії розташований в м Манхайм в Німеччині, тут же працює основний дослідницький центр компанії.

Fuchs - провідна компанія-постачальник мастильних матеріалів на конвеєри багатьох автоконцернів. З компанією працюють: BMW, Opel, Ford, Volksvagen, Audi, MAN, Merсedes-Benz. Її продукти використовуються в легкових, вантажних автомобілях і сільськогосподарської техніки, як масла першої заливки, тому що характеристики цих моторних і трансмісійних масел завжди перевищують стандарти.

Компанія величезну увагу приділяє розробкам нових технологій виробництва масел. 40 високотехнологічних лабораторій по всьому світу щодня виводять 3-4 нових формули продуктів. Технології Fuchs набувають провідні виробники нафтопродуктів. Так, наприклад, Liqui Moly, купує у Fuchs присадки.

Не дивно, що у Fuchs найширша лінійка мастильних продуктів в Європі. Практично немає такої техніки, для якої у Fuchs не було б масла. Примітно, що на продукцію Fuchs в Україні немає фальсифікату. З чим це пов'язано, з відсутністю рекламної кампанії або з досить жорсткою позицією виробника, - поки не відомо, але цю можливість потрібно обов'язково використовувати. Якщо ви замислюєтеся над тим, яке моторне масло лити в двигун свого автомобіля, цей факт теж варто взяти до уваги, адже від фальсифікату в Україні прилавки ломляться . Підібрати продукцію Fuchs {13 } можна за допомогою електронного каталогу на нашому сайті.

Магазин Adoil Expert Oil - сертифікований дилер Fuchs в Києві. Ми надамо Вам найвигідніші умови на покупку автомастил в Україні і організуємо доставку будь-якої партії. Adoil Expert Oil: тут Ви можете купити найкращі моторні, трансмісійні та промислові масла від провідних світових виробників за найвигіднішими цінами.

 

Щоб додати відгук, Вам необхідно авторизуватись на сайті

Коментарів поки немає...