Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі миттєва розстрочка, оплата частинами
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Що робити, якщо твої діти співають пісню футбольних фанатів про Путіна? (Саме ту, яка ла-ла-ла-ла)

Не люблю лайливих слів, особливо матірних. Але коли чую, що в наших дворах навіть діти молодшого шкільного віку співають хіт останніх років про Путіна, мені дуже хочеться їх підтримати. Це єдиний випадок, коли матюки, сказані дитиною, абсолютно не обурюють. Обурює інше. Істеричні крики деяких дамочок, що корчиться з себе рафіновану інтелігенцію, мовляв, не втягуйте в політику дітей!

Дуже хочеться запитати у цих квочка, а чи можна не відповісти на питання дитини: «Куда уехал тато?» і «Коли тато повернеться?», якщо тато в АТО? А може вони самі підуть і дадуть відповідь тим дітям, чий тато вже ніколи не повернеться? І тим, чий тато повернувся в інвалідному кріслі, без рук або без ніг? Хто вбив або покалічить їх батьків? Війну нам не принесли інопланетяни. Її приніс конкретна людина - Путін. Тому не потрібно ховати голову в пісок, називаючи речі загальними поняттями. Наші діти живуть у воєнний час, а тому він потрібно знати правду. Під час Другої світової відкрито говорили, що Гітлер убив мільйони людей. Чому ж сьогодні не говорити про те, що Путін вже вбив близько 3-х тисяч чоловік тільки в Україні?

Як пояснювати дітям, за що Путіна називають матюком? Чесно і просто. Розкажіть дитині правду про те, що Путін напав на їхню батьківщину, Україну, його солдати перейшли наш кордон, оволоділи Кримом, а зараз вони руйнують будинки і вбивають людей на Донбасі.

Звичайно, коли ви торкнеться цю тему, діти поставлять ще багато питань, в тому числі про Майдан, Революції Переваги, Небесної сотні. Вам доведеться відповісти на ці питання. Не лінуйтеся пояснювати дітям прості істини. Навіщо це потрібно? Для того, щоб ваші діти не стали рабами, стадом, яке можна легко купити за гречку. Адже найстрашніше - це виростити обмануте покоління. Людей, у яких немає нічого святого, яким чужі поняття правда, честь і Батьківщина. Не ховайте від дітей правду, вони повинні навчиться сприймати її правильно. І тоді, коли вони виростуть, то будуть твердо впевнені в тому, що нападати на іншу країну - це 100% погано, зраджувати - низько, брати хабарі - означає продавати себе, так роблять тільки повії, і це гидко, давати хабара - значить плодити несправедливість і беззаконня, і за це обов'язково доведеться відповідати, а якщо попускати хабарництво, то це призведе до руйнування суспільства, воно буде суцільно складатися з продажних людей. Чим раніше дитина зрозуміє це, тим більше шансів, що, ставши дорослим, він стане гордим і вільною людиною, який не змінить своїм принципам, а це значить, що його будуть поважати, і з ним будуть рахуватися.

Не бійтеся, що дитина не зрозуміє. Сучасні діти дуже розвинені. Вони швидко сприймають і усвідомлюють цілком дорослі істини. і усвідомлюють цілком дорослі істини. Діти змінилися. 2 роки війни змусили їх думати і діяти зовсім не по-іншому. Наші діти збирають пластикові кришечки і здають їх, щоб купити протези пораненим в АТО бійцям, при цьому ніхто їх не примушує це робити. А купуючи собі шоколадку, дуже багато хто шукає, в якій країні її зробили, щоб випадково не купити російський товар. Вони розривають дружбу в соцмережах з ровесниками з Росії і не хочуть спілкуватися з родичами звідти. Вони вже роблять свої висновки. І поки політики «будують» стіну на кордоні з Росією, крадучи з казни гроші і наживаючись на війні, в дитячих серцях на місці цієї межі вже виникла не стіна, а прірва. Вони ізолюють себе від сусідньої країни, закриваються від зомбі з руского міра усіма способами. Якщо йде покоління ностальгує за совком як через доступності в той час горілки і 3-х видів ковбаси, так і з тієї причини, що у багатьох саме в Росії залишилися сестри і брати, то у нового покоління незабаром може не виявитися там навіть віртуальних знайомих . Що буде через пару років? Нова залізна завіса? Можливо, до цього все йде. Тільки зруйнувати залізна завіса, побудований в серце, набагато складніше, ніж розбити Берлінську стіну. Чи потрібна дітям політика? Подумайте самі. Політикою можна не цікавитися, якщо в країні мир, стабільність і високий рівень життя. Сьогодні ж ми не можемо дозволити собі розкіш ігнорувати політику. Адже нам далеко не все одно, які умови життя у нас є сьогодні і будуть в майбутньому. Наші діти повинні теж розуміти це, адже право голосу вони отримувати вже в 18 років, і в цьому ж віці вони отримають право захищати свою країну. А значить, що до 18 років у них повинна сформуватися чітка позиція щодо того, як вони хочуть жити, які умови потрібно створити в Україні, що вони особисто готові робити, щоб в цій країні жилося нормально. Наші діти повинні розуміти, що політика - це не гра багатих тётек і дядьків з телевізора. Політики - це зовсім не небожителі, а звичайні люди, яким надали право всього лише розробити і прийняти ефективні закони.

Чи не втягуйте дітей в політичні ігри, - істерично верещать дамочки, які до сих пір не можуть визначитися, під чию ж дудку потрібно співати. Вони все життя звикли схилятися перед грубістю і брехнею, якщо вона покрита грошима. Не слухайте квочка. Навчайте дітей простих істин, і коли вони виростуть, ви зможете ними пишатися.

 

Щоб додати відгук, Вам необхідно авторизуватись на сайті

Коментарів поки немає...