Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі <p>миттєва розстрочка, оплата частинами</p>
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Шинний калькулятор

Про шинний калькулятор

Шини є основним зв'язуючим елементом між автомобілем і дорогою. Від покришок залежить надійність пересування транспортного засобу і виконання функціональних особливостей. Найкраще вибирати гумові вироби з розмірами, які надає завод по виготовленню авто, з тієї причини, що вибираючи параметри гуми, виробник бере до уваги вагу автомобіля, показник потужності, ширину, тягу і напрямок використання. Існує брак деяких розмірних сіток, це штовхає автовласників до експериментальної практиці в зміні технічних характеристик авто. Позитивним моментом є те, якщо у автовласника є шинний калькулятор.

Що собою являє шинний лічильний пристрій і для чого його використовують?

При найменшому зсуві параметрів шин від стандартних, тягне за собою такі відхилення, як, наприклад, змінюється зручність їзди на різних дорогах, а також різняться показники спідометра і споживання палива, пляма з'єднання і дорожня просіка і ін.

Щоб дізнатися передбачуваний результат (позитивний або негативний) був створений калькулятор для покришок із зоровим відтворенням відхилень і описом змін.

На бічній стороні гуми позначений її типорозмір, тобто її параметри. Існує три види габаритів, за якими характеризуються покришки і це зчитує калькулятор для шин. А саме це:

Висота виробу, тобто це довжина від землі і до внутрішнього диска;
Ширина протекторной області;
Діаметр внутрішнього отвору, в яке вставлений диск.
Вносячи ці свідчення в калькулятор, є можливість вибрати або порівняти різні варіанти шин.

Як швидко і без помилок порахувати розміри гуми на шинному калькуляторі?

Розрахунки в наочному лічильнику для шин ставляться в міліметрах, а швидкість позначена - км / год. Ділянка калькулятора розділений на два стовпці: в лівій стороні вказуються показники наявної покришки, а в правій - передбачуваний новий розмір. Після введення параметрів, система відтворює картинку нової гуми з усіма розмірами.

При використанні шинної лічильної системи для автомобіля слід враховувати такі відхилення, як:

Зростання діаметра диска для коліс, що веде до підвищення навантаження на автомобільну підвіску і істотно знижується зручність. Це означає, що знижується висота конструкції при встановленому зовнішньому діаметрі колеса.

Істотне підвищення профілю покришки спричинить за собою зниження контролю, а в разі значних показників висоти, можна контактувати з елементами кузова і підвіскою, що тягне за собою вихід з ладу виробу.
Помилка спідометра, яка показується після зміни показників типорозміру, безпосередньо залежить від швидкісного режиму авто транспортного засобу. При збільшенні швидкості, помилка зростає. Також спідометр впливає на помилкові числа споживання пального.

Як обчислити ширину диска?

Вибирати диск коштує в діапазоні мінімального і максимального дозволеного показника для певних типових габаритів покришки. Ставити дуже широкі або навпаки занадто вузькі диски не слід, адже це з великою ймовірністю призведе до викривлення гуми і до її швидкого зношування.

Правила, які варто враховувати при зміні диска:

Великі за діаметром диски на відміну від типових, визначають зниження розміру вильоту, того є, один дюйм висоти поглинає 3 міліметри вильоту;

Варто мати на своєму гаражі фіксаційні кільця, з тієї причини, що найчастіше ступичні зазори нетипових дисків мають широкі параметри;

Якщо зазор меншого розміру, свердлити або розгойдувати маточину суворо забороняється.

Яким чином перевести дюймові габарити гуми в метричні?

Деякі власники авто транспортного засобу хочуть розрахувати, які будуть зміни параметрів колеса при зміні шин американської марки (в дюймах) на вироби з європейськими (метричними) показниками в міліметрах. Шинний калькулятор допоможе вам в цьому. Він оснащений спеціальним полем для розрахунків для дюймових розмірів, де можна побачити зрушення зовнішніх розмірів автомашин і просвіту автомобіля.

Зробити розрахунки на шинному калькуляторі на ad-oil.com.ua

Якщо у вас є бажання поставити на своє авто нетипові (які відрізняються від заводських) за розмірами покришки, то завдяки нашому лічильнику це буде просто.

Ви легко можете визначити похибка в ширині і висоті конструкції шини, побачите, як зміниться дорожній просвіт, показники спідометра і ін. Для цього достатньо вказати з лівого боку нинішні розміри вироби, а з правого боку - нові, і натиснути на віконце «Розрахувати».

Крім того, у нас на сайті ad.oil.com.ua Ви не тільки розрахуєте параметри нових автопокришок для вашого автомобіля, а також можете придбати недорого автомобільні шини. Ми не тільки допоможе купити якісний товар за прийнятною ціною, але і доставимо його по Києву і в будь-яке місто України.