Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі миттєва розстрочка, оплата частинами
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Ремонт блоків управління DSG

Вартість робіт по ремонту мехатроніка від 3000 гривень

(067) 288-60-37 Роман

Нові AUDI, Volkswagen, Skoda, Seat з коробкою DSG нагадують приказку "і хочеться і колеться". Комфорт цих автомобілів, їх потужність і економічність спокушають багатьох. Разом з цим власники, які зіткнулися з поломками АКПП DSG і дорожнечею їх відновлення, висловлюють чимало невдоволення на адресу концерну VAG.

Ситуація з DSG - яскравий приклад того, як час все змінює на краще, і сьогодні вже більшість проблем з будь-якими преселективна коробками успішно вирішити у нас в Україні за прийнятні гроші.

Одна з головних больових точок коробок з подвійним зчепленням - вразливість блоку управління DSG (mechatronik). Мехатронік - мозок преселективной коробки. Зрозуміло, що будь-який збій в його роботі - це проблема, яка потребує невідкладного вирішення.

Проблеми з мехатроніки можуть проявлятися так:

* Легке посмикування, ривки, поштовхи в момент, коли машина рушає з місця, незначне відкочування назад на підйомах;

* Не включаються парні або непарні передачі;

* Різкі, досить сильні поштовхи при перемиканні на нижчі передачі;

* Автоматичне включення аварійного режиму і неможливість виходу з нього;

* Автомобіль не може рушити з місця.

При першому, навіть незначному дискомфорті роботи DSG, варто приїхати на діагностику. Можливо, Ваш блок управління вимагає всього лише адаптації, яка виконується дуже швидко і коштує зовсім недорого.

Приїхавши до нас, Ви розкажете майстру про всі свої проблеми, підозри і побоювання на рахунок роботи DSG. Він сяде з Вами в машину і протестує роботу коробки в режимі тест-драйв. Після цього майстер на оригінальному сканері продіагностує коробку і проаналізує отримані дані. Встановивши причину несправності Вашої DSG, а це буде відразу ж, при Вас, фахівець назве всі можливі способи її усунення і скаже, скільки буде коштувати ремонт. Важливо, що навіть серйозний вихід з ладу мехатроніка - питання вирішується. До того ж зовсім не за ті гроші, що з Вас вимагають в сервісних центрах. Купівля нового мехатроніка потрібна зараз дуже рідко, хіба що при відновленні коробки після аварії. Так, наприклад, при поломці електронасоса або перегорання шини управління в платі, змінювати мехатронік Вас ніхто не змусить, тому що такі проблеми можна усунути іншим шляхом. У нашому СТО в Києві вміють відновлювати блоки управління, тому ремонт мехатроніка DSG у нас коштує в рази дешевше, ніж в офіційних сервісних центрах.

Переконливе прохання до всіх автовласникам машин з преселективна коробками. Навіть якщо Ви купили новий блок управління для заміни, не варто його встановлювати самостійно. Без оригінального діагностичного обладнання адаптувати блок управління неможливо. В результаті непрофесійної установки DSG буде погано працювати, а в деяких випадках Ви зовсім не зможете виїхати.

Якщо Ви запідозрили недобре в роботі своєї коробки DSG 6, DSG 7, S-tronic, приїжджайте до нас в спеціалізоване СТО. У нас працюють найкращі професіонали столиці. Вони використовують нове дилерську обладнання і швидко зможуть повернути "здоров'я" Вашої DSG. Після ремонту Ваша запрацює, як новенька.