Товар успішно додано до корзини
Оформляючи замовлення через кошик - отримуєш знижку 5% Київ, вул. Симиренка 16А.
Шукати запчастину за номером деталі <p>миттєва розстрочка, оплата частинами</p>
  1. Головна
  2. +38(050)779-46-99

Для СТО

Коли у автослюсаря СТО є під рукою все необхідне, то робота йде на лад і ремонт виконується швидше. Матеріали - начебто дрібниця, але без них ніяк. Консистентні мастила, хомути, ізоляційна стрічка 3М, мастила для централізованих систем, мастила з вмістом графіту для шарнірів, високотемпературні мастила для підшипників і маточин - все це повинно завжди бути в кожному доброму СТО.

Ми в Ad-oil добре знайомі з потребами станцій техобслуговування. Багато власників закуповують у нас витратні матеріали і, звичайно ж, ми намагаємося, щоб в магазині і на складі завжди був достатній запас всього, що необхідно майстрам СТО. Ми пропонуємо якісні витратні матеріали від кращих світових виробників, які не підведуть Вас перед клієнтами. Приїжджайте і замовляйте в будь-якій кількості:

* Ізолентою 3М (чорну) - вона просто незамінна при ремонті будь автоелектрики. Стрічка ЗМ забезпечує надійну герметичну ізоляцію, не займається, витримує високі і низькі температури, відмінно розтягується.

* Хомути (стяжки, затискачі) - адже тільки ними можна міцно з'єднати патрубки і шланги в паливній, вихлопної або гальмівний системах.

* Консистентні мастила для обробки підшипників, шарнірів, ресор, осі, валиків та інших вузлів тертя при їх заміні або ремонті.

* Спеціальні мастила для автоматичних централізованих систем різного транспорту, починаючи від легковиків до вантажівок, автобусів і сільгосптехніки.

* Високотемпературні мастила для підшипників маточини. У тих вузлах, де підшипники працюють при температурах 80-100 ° С інші мастила будуть неефективними.

* Довговічність графітову мастило для обробки сильно навантажених вузлів.

Матеріали - постійна стаття витрат СТО. Чим дешевше власник станції буде закуповувати якісні витратні матеріали, тим більше він зможе заощадити. Ми подбали про те, щоб закупівлі витратних матеріалів в ad-oil.com.ua були максимально вигідними для Вас. У ad-oil.com.ua Ви знайдете кращі ціни. При постійній співпраці з нашим інтернет-магазином низька вартість на мастило, хомути, ізоляційну стрічку допоможе Вам заощадити чимало коштів. Крім того, у нас можна купити будь-які запчастини до легкових та вантажних автомобілів,

автобусам і спецтехніки прямо зі складу в Києві або під замовлення. Якщо Ви працюєте не в Києві, ми організуємо доставку в той населений пункт, який Ви вкажете.

Купуйте витратні матеріали в Ad-oil, більше економте при закупівлі матеріалів, більше заробляйте на якісних послугах.

Для нас не важливо, де знаходиться покупець, в Києві, Миргороді, Донецьку, Алчевську, Харкові, Полтаві, Дніпропетровську, Миколаєві, Одесі, Херсоні, Чернігові, Луганську, Запоріжжі, або Львові. Ми готові доставити свій товар в навіть самий віддалений населений пункт України.